logo


Jmenuji se Tomáš Nesnídal a vždycky jsem chtěl být úspěšný.

VIPJiž od mládí jsem měl rád lidi, kteří něco dokázali, kteří byli dobří v tom, co dělají – a také kteří si dokázali vydělat vlastní pílí a cílevědomostí peníze, za které si pak mohli plnit své sny.

Nikdy jsem nepatřil k lidem, kteří by škemrali o almužny stát nebo kteří by o čemkoliv tvrdili, že to nejde. Naopak jsem vždy věděl, že co dokázali jiní – může dokázat každý. Jsem náturou optimista a vždy věřím v to, co dělám. A nesmírně rád si plním své sny, které jsou mým neustálým pozitivním motorem.

Měl jsem v životě to štěstí, že se mně poštěstilo najít si práci, která mě velmi baví, naplňuje – a také přináší peníze, za které můžeme s ženou cestovat, poznávat svět a bydlet v krásném resortu u moře, ve španělské Andalusii. Jsem úspěšný trader (vydělal jsem na burze už velmi slušný balík), ale také úspěšný spoluautor několika knih a úspěšný edukátor.

Nyní bych se rád podělil i s ostatními a pomohl jim k tomu, aby se i jejich mysl nasměroval na úspěch, štěstí a bohatství.

Neúspěch je pouze a jen stav mysli. Můžeme dokázat cokoliv, co si jen usmyslíme.

iMotivator.cz je nekomerční projekt. Žádné reklamy, žádné produkty, žádné prodeje. Je to především snaha o můj vlastní přínos společnosti, neboť cítím, že umím lidi inspirovat a motivovat k tomu, aby dělali více, než jen každý den remcali, nadávali, stěžovali si – a přitom neopustili pohodlí svého gauče. Věřím, že mohu trochu přispět dnešní společnosti a pomoci ostatním získat na svět i trochu jiný pohled – takový, který nás jako jedince, ale i jako společnost, může posunout výše a dále. Takový je můj cíl, a proto zakládám tento blog, na který se budu snažit psát nové příspěvky alespoň 1x za 1-2 týdny.

Snad se mně mé cíle s tímto blogem podaří. A pokud ne – i cesta je cíl.